6 Mai – Semimaraton Tarcău 2023!
![](https://www.ziarbicaz.ro/wp-content/uploads/2023/04/338344216_166784396227522_444726996191059069_n.jpg)
În data de 6 Mai vă așteptăm la Semimaraton Tarcău 2023!
Vă invităm să cunoașteți frumoasa și pitoreasca Vale a Tarcăului, alergând cu inima prin minunății săi munți. Organizăm un Semimaraton al comunei şi vă vrem lȃngă noi!!
Pe langă promovarea minunatei zone a Tarcăului, promovăm sportul, mişcarea şi bucuria de a fi împreună! Încercăm prin acest eveniment să revitalizăm spiritul prin sport şi să ne bucurăm de libertate, de gȃndirea pozitivă, de comunitate şi de un stil de viaţă sănătos.
Comentariile sunt închise