Bărbat de 35 de ani, din Bicazu Ardelean, condamnat pentru violență în familie și distrugere
La data de 8 februarie a.c., polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Bicaz, au pus în executare un mandat de executare a pedepsei închisorii, emis pe numele unui bărbat, în vârstă de 35 de ani, din Bicazu Ardelean.
Cel în cauză a fost condamnat de Judecătoria Bicaz la o pedeapsă privativă de libertate de 11 luni, pentru săvârșirea infracțiunilor de violență în familie și distrugere.
Polițiștii l-au condus la Penitenciarul Bacău, în vederea executării pedepsei.
IPJ Neamt
Comentariile sunt închise