BICAZ – Invitație la Spectacol: „Hai cu toți la Hora Mare” cu Ansamblul Folcloric „FLOARE DE COLȚ” de A. B. pe 26 feb. 2024 Distribuie Primăria Orașului Bicaz și Consiliul local al orașului Bicaz Casa de cultură Bicaz Vă invită să participați duminică, 03.03.2024, ora 13,00, la spectacolul susținut de Ansamblul folcloric „FLOARE DE COLȚ„, intitulat „HAI CU TOȚI LA HORA MARE” !!
Comentariile sunt închise