Un tânăr șofer din Tarcău, a rămas fără permis. A izbit autospeciala poliției, la Bicaz
![](https://www.ziarbicaz.ro/wp-content/uploads/2023/04/big_whatsapp_image_2021-07-13_at_11.27.50_2-1.jpeg)
La data de 25 aprilie a.c., polițiștii din cadrul Serviciului Rutier Neamț au fost sesizați despre producerea unui eveniment rutier, în localitatea Bicaz, în care a fost implicată o autospecială de poliție, în urma căruia au rezultat doar pagube materiale.
Un conducător auto, de 23 de ani, din Tarcău a fost sancționat contravențional, pentru neacordare de prioritate, ca măsură complementară fiindu-i reținut permisul de conducere.
insp. Ciofu Ramona
Comentariile sunt închise