„Ziua tatălui-Campionatul de fotbal” , la Școala Tașca
„Ziua tatălui-Campionatul de fotbal”! , activitate desfășurată la Școala Tașca
În cadrul parteneriatului școală-familie, s-a desfășurat activitatea ,,Ziua tatălui- Campionat de fotbal”, o mare bucurie pentru copii, dar și pentru tătici.
Un alt proiect minunat și-i mulțumim doamnei director Mădălina-Gabriela Bârsan-Son , cadrelor didactice , Școala Tașca pentru astfel de activități frumoase! Felicitări tuturor tăticilor!
Scoala Tasca
![](https://www.ziarbicaz.ro/wp-content/uploads/2024/05/426337872_7374475419266314_6383421027657749462_n-1024x768.jpg)
![](https://www.ziarbicaz.ro/wp-content/uploads/2024/05/436275180_7374473579266498_3640654458922811538_n-1024x768.jpg)
![](https://www.ziarbicaz.ro/wp-content/uploads/2024/05/436329009_8235156116512297_8871915501209064744_n-768x1024.jpg)
![](https://www.ziarbicaz.ro/wp-content/uploads/2024/05/436368225_8235156423178933_8198189852475672908_n-768x1024.jpg)
![](https://www.ziarbicaz.ro/wp-content/uploads/2024/05/436489294_8235155949845647_893015900459487608_n-768x1024.jpg)
![](https://www.ziarbicaz.ro/wp-content/uploads/2024/05/441971419_7374475969266259_4080061202122852363_n-1024x768.jpg)
![](https://www.ziarbicaz.ro/wp-content/uploads/2024/05/443710867_7374475795932943_4724383164726966803_n-1024x768.jpg)
![](https://www.ziarbicaz.ro/wp-content/uploads/2024/05/443712617_7374476992599490_7175166167347276457_n-1024x768.jpg)
![](https://www.ziarbicaz.ro/wp-content/uploads/2024/05/443822156_7374473765933146_8048724331329502265_n-1024x768.jpg)
Comentariile sunt închise